"Великі шоломи" змінюють правила
Загрузка плеера...

Рада тенісних турнірів серії "Великого шолому" вирішила внести деякі зміни у регламент змагань, що відбудуться у 2018 році. Нововведення стосуються часових обмежень для спортсменів, а також порядку нарахування призових.

Протестована на "молодіжному" підсумковому турнірі система зі скороченням розминки та пауз між розіграшами визнана вдалою. Тож вже під час Відкритого чемпіонату Австралії у січні на розігрів тенісистам дадуть лише п’ять хвилин, а на переведення подиху між першою та другою подачею – не більше 25 секунд. Цікаво, що своєю схильністю затягувати час відомий ніхто інший, як перша ракетка світу у чоловічому одиночному розряді Рафаель Надаль. Тож навряд чи іспанцеві сподобаються нові правила.

Суттєво змінився принцип преміювання учасників першого раунду. Організаторів турнірів дратувало те, що спортсмени з травмами не знімалися зі змагань заздалегідь, аби отримати гроші. Відтепер той, хто відмовиться виходити на корт пізніше, ніж за три дні до гри, отримає лише 50% премії. А тенісиста, який все ж взяв участь у матчі, але припинив боротьбу достроково, можуть узагалі позбавити будь-якої фінансової нагороди.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram