На екс-міністра Клименка завели ще одну справу
Загрузка плеера...

Правоохоронці знову нагадали про справу Олександра Клименка, колишнього міністра доходів і зборів. У Службі безпеки повідомили, що проти екс-міністра відкрили нове кримінальне провадження. Його підозрюють у державній зраді. В СБУ стверджують, що знайшли докази, які підтверджують злочинну діяльність Клименка.

Колишнього міністра підозрюють у створенні злочинної організації та зловживанні службовим становищем. Правоохоронці вважають, що саме він причетний до організації так званих "податкових майданчиків", які допомагали бізнесу з реального сектору ухилятись від сплати податків. Зараз в СБУ повідомляють, що колишній міністр, крім того, завдав шкоди суверенітету, територіальній цілісності та інформаційній безпеці України. Про які саме докази йдеться, правоохоронці не уточнили. Матеріали стосовно державної зради Клименка направлено до Генеральної прокуратури.

У ГПУ підрахували, що впродовж 2011-2014 років через оборудки податківці Україна втратила близько 96 млрд грн. За тодішній курсом це 12 млрд дол. Підозрюваними у цій справі є ще 43 людини, 24 особи затримали.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram