Справу НАЗК віддали СБУшникам через Углаву
Загрузка плеера...

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що були вимушені віддати працівникам СБУ справу про фальсифікації у Національному агентстві з питань запобігання корупції. ЗМІ з посиланням на прокурорів стверджують, розслідування передали через конфлікт інтересів у Національному антикорупційному бюро. Справа в тому, що першого заступника директора НАБУ Гізо Углаву вважають одним з потерпілих.

Серед тих, хто постраждав від фальсифікацій у НАЗК, є і працівник СБУ. Це начальник підрозділу управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю. Втім, в антикорупційній прокуратурі запевняють, що посадовець не пов'язаний із розслідуванням справи і не зможе впливати на його перебіг.

Відзначимо, що колишні співробітники НАЗК, які заявили про порушення у відомстві, негативно відреагували на передачу справи. Викривачі розповіли, що вже звертались до Служби безпеки, проте заступник начальника управління СБУ не став відкривати провадження і повернув документи, що підтверджують фальсифікації. Передачу справи узгодив генеральний прокурор України. Екс-чиновники Ганна Соломатіна та Оскана Дівніч заявили, що подадуть позов проти Генпрокуратури і САП. Викривачі звернулись по допомогу до міжнародних організацій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram