Антимонопольний комітет дозволив алкоголь у МАФах
Загрузка плеера...

Антимонопольний комітет України знову заявив, що заборона на продаж алкоголю у столиці незаконна. Щоправда, цього разу йдеться не про реалізацію спиртних напоїв вночі, а про право торгувати ними у кіосках.

На початку 2016 року Київська міськрада заборонила продавати алкоголь у МАФах. Тоді міська влада пояснила, що тимчасові споруди часто розташовують поблизу соціально-культурних об'єктів та освітніх закладів. У вересні цього року депутати підтвердили заборону.

Втім, в Антимонопольному комітеті вважають, що це порушує умови ринкової конкуренції. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на керівника територіального відділення АМКУ. Крім того, чиновники зазначили, що місцева влада не має повноважень для заборони продажу певних товарів. У комітеті наклали на Київраду штраф у розмірі 5100 грн. Міській владі дали місяць для того, щоб виправити ситуацію.

Нагадаємо, раніше Антимонопольний комітет визнав незаконною заборону на продаж алкоголю вночі. У міськраді пояснювали, що вдалися до такого кроку, аби зменшити кількість кримінальних правопорушень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram