У Данилюка скаржаться на ДФС
Загрузка плеера...

Адвокати міністра фінансів Олександра Данилюка вирішили оскаржити результати його податкової перевірки. Юристи подали відповідні документи до Державної фіскальної служби.

У Данилюка роботу податківців назвали некомпетентною і заявили, що результати перевірки не відповідають дійсності.

Відзначимо, ДФС розпочала перевірку міністра після того, як влітку Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти голови Мінфіну за фактом ухиляння від сплати податків. Адвокати нагадали, що через місяць провадження закрили. У Данилюка вважають, що це свідчить про політичну вмотивованість і навмисну дискредитацію міністра.

Відзначимо, інтерес слідчих викликав період 2010-2014 років, коли Олександр Данилюк очолював Координаційний центр з впровадження економічних реформ.

Адвокатів міністра обурило те, що податківці перевірили його діяльність впродовж значно більшого періоду, хоча не мали на це повноважень. Юристи вважають, що рішення про проведення перевірки було ухвалене з порушеннями з боку суддів і керівників фіскальної служби. Крім того, посадовців ДФС вважають причетними до розповсюдження у ЗМІ фотографій документів з результатами перевірки.

У ДФС поки не прокоментували звернення юристів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram