Що змінилось для киян після Революції Гідності, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Чотири роки тому, 21 листопада, почалась Революція Гідності - суспільні й політичні зрушення, викликані зривом підписання Угоди про Європейську інтеграцію, та, власне, самим Євромайданом. Тисячі людей стояли за свої права та свободи. Та, що змінилося у житті пересічних киян після Революції?

Журналісти NewsNetwork запитали у киян "Що змінилося для Вас за чотири роки?"

І ось які відповіді ми отримали.

Петро, житель Києва:

"Влада змінилась, а так більше нічого не змінилося".

Ірина, жителька Києва:

"Мабуть, все-таки я розчарована. Розчарована, що за чотири роки не сталося того, чого чекали. Зміни, зрозуміло, не можуть бути відразу. Але ж хочеться якихось кроків з боку уряду… І, мабуть, від нас теж більш свідомих кроків".

Сергій, житель Києва:

"Змінилось щось всередині нас. З’явилось бажання жити краще, а ось в країні мало що змінилось"

Лоліта, жителька Києва:

"Фактически ничего не изменилось. Только больно и жалко. Не хочется вспоминать, потому что жалко ребят и потраченных сил. Вот и всё. Я на себе не ощутила ничего. А перспективы какие? У меня скоро пенсия. А как это будет – не знаю".

Анастасія, жителька Києва:

"Дуже багато, напевно. Повага молоді до такого явища, як патріотизм, змінилося в позитивну сторону. Це, напевно, одна з перемог. Є багато негативу, але мені здається, що його треба просто пережити".

Олексій, житель Києва:

"Ну як, в особистому житті багато чого. А так, відносно країни… Також зміни спостерігаються. Але конкретно, то важко про щось говорити".

Антоніна, жителька Києва:

"Особисто для мене нічого. Змін на краще не бачу. Корупція процвітає".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram