Михайлу Добкіну й надалі не можна за кордон
Загрузка плеера...

Печерський районний суд Києва продовжив зобов'язання народного депутата Михайла Добкіна не виїжджати за кордон до 8 січня 2018 року.

Про це стало відомо з ухвали, оприлюдненої в Єдиному реєстрі судових рішень.

У документі зазначається, що зобов'язання, покладені на депутата після внесення за нього 50 млн грн застави, діяли до 13 листопада, і прокуратура попросила суд їх продовжити.

Захист же вимагав не продовжувати заборону на виїзд за кордон і дозволити відлучатися Добкіну з Києва й Харкова без дозволу правоохоронців.

Клопотання прокуратури задовольнили частково. Політику не можна виїжджати за кордон, проте покидати територію Харкова і Києва дозволили.

При цьому суд продовжив зобов'язання депутата повідомляти правоохоронцям місце свого перебування й не спілкуватися з фігурантами справи. У разі порушень на Добкіна може бути накладений штраф до 4 тис грн.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада України зняла недоторканність і схвалила арешт депутата Добкіна. Його підозрюють у зловживанні службовим становищем і сприянні шахрайству з метою заволодіння земельними ділянками на загальну суму понад 220 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram