Україна вислала білоруського дипломата
Загрузка плеера...

Міністерство закордонних справ України вислало дипломата білоруського посольства. У МЗС пояснили, що зробили такий вчинок, ґрунтуючись на принципах взаємності. Перед цим у Мінську оголосили персоною нон ґрата першого секретаря українського посольства Ігоря Скворцова. Київ вже відкликав свого дипломата.

Білоруські спецслужби стверджують, що Скворцов насправді лише вдавав дипломата, працюючи під прикриттям. Працівника посольства вважають причетним до розвідувальної діяльності. У Мінську впевнені, що дипломат координував затриманого у Білорусі українця Павла Шаройка.

Нагадаємо, наприкінці жовтня у Мінську заарештували Павла Шаройка, працівника "Українського радіо". Днями білоруські ЗМІ заявили, що українець зізнався, ніби працює на розвідку. Державні телеканали оприлюднили відповідне відео.

Згодом стало відомо, що раніше чоловік дійсно очолював прес-службу Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Проте у відомстві відзначили, що звільнили Шаройка ще у 2009 році.

Тим часом українські медійники припустили, що Шаройка могли затримати за його журналістську діяльність. У Національній суспільній телерадіокомпанії України відзначили, що чоловік завжди сумлінно виконував свою роботу. Крім того, в НСТУ додали, що їх стосунки зі спецслужбами не виходять за межі офіційних.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram