"Львівська політехніка" економить на опаленні
Загрузка плеера...

Із лютого 2018 року Національний університет "Львівська політехніка" переведе студентів на дистанційне навчання. Причина такого рішення – економія опалення, адже цієї зими навчальний заклад вимушений буде платити на 40% більше, ніж у 2017 році.

У період вимушених канікул і студенти, і викладачі будуть дотримуватися навчальної програми, комунікувати та отримували бали через сервер "Віртуальне навчальне середовище".

Варто зазначити, що зимову сесію (25 грудня – 27 січня) студенти складатимуть лише у 4 із понад 10 навчальних корпусів політехніки. Адміністрація розробила новий графік навчання на сесійний період, адже в університеті навчається майже 25 тисяч студентів, які не помістяться у малій кількості аудиторій.

Олег Давидчак, проректор з навчально-педагогічної роботи "Львівської політехніки":

"Сесія і проведення іспитів відбувається у штатному режимі відповідно до графіку. Просто ми складаємо розклад іспитів таким чином, щоб вони проводилися у корпусах, які ми можемо належно обігріти. У нас є можливість провести ці іспити не розсіяно по усіх корпусах, а у лише у тих, що мають належне опалення й умови".

Керівництво вузу запевнило, що економія використання газу не торкнеться університетських гуртожитків, тому студенти зможуть у них проживати протягом 3 тижнів самостійного навчання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram