Українці шукають кращої долі в Євросоюзі
Загрузка плеера...

Громадяни України лідирують за кількістю отриманих дозволів на проживання в країнах Європейського союзу в 2016 році. Про це поінформувало європейське статистичне агентство Євростат.

Повідомляється, що минулого року громадяни України отримали близько 600 тисяч дозволів на проживання в Європейському союзі. За цим показником українці випередили представників інших держав.

Зазначається, що найбільше дозволів громадяни України отримали саме через працевлаштування.

Також наголошується, що на другому місці за кількістю дозволів громадяни Сирії – 348 тисяч осіб, а на третьому громадяни США – 250 тисяч осіб.

У першій п'ятірці також понад 198 тисяч індійців і 195 тисяч китайців. Більшість із них отримували дозвіл на проживання у Великобританії.

Найбільше дозволів українці отримали в Польщі. Загалом ідеться про 512 тисяч заяв. Крім того, наші співвітчизники лідирують за показниками у Чехії, Словаччині, Литві та Естонії. Також експерти Євростату порахували, що у 2016 році у ЄС видали майже 3,5 мільйонів нових дозволів на проживання.

Нагадаємо, у 2015 році українці отримали близько 500 тисяч тимчасових посвідок на проживання у країнах Європейського союзу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram