У справі Лукаш за 4 роки не знайшли доказів
Загрузка плеера...

У справі проти екс-міністра юстиції Олени Лукаш немає доказів. Про це на брифінгу після зустрічі із сім’ями Героїв Небесної Сотні заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, ні колишній, ні теперішній заступники генпрокурора не погоджують повідомлення про підозру Лукаш через недостатність зібраних доказів. Наразі, як зазначив Луценко, "іде робоче тертя між слідством та прокурорами".

Водночас глава ГПУ запевнив, що не має "ніяких сентиментів до пані Лукаш".

Заяву очільника Генпрокуратури прокоментував керівник Інституту правових реформ Андрій Портнов. За його словами, інформація про відсутність доказів підриває довіру до ГПУ, яка чотири роки слідства займалася бозна-чим.

Раніше керівник Департаменту спецрозслідувань Сергій Горбатюк повідомляв, що заступник генерального прокурора блокує повідомлення про підозру екс-міністру юстиції Олені Лукаш, створюючи штучні перешкоди для завершення слідства у цій справі.

Нагадаємо, кримінальну справу проти Лукаш відкрили ще у 2014 році. Колишнього міністра юстиції та її заступника підозрювали у розкраданні державних коштів на суму 2,5 млн грн та службових підробленнях.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram