Губернатор Бриль позбувся антикорупціонерів
Загрузка плеера...

Оригінальний спосіб боротьби за власну репутацію вигадав голова Запорізької обласної держадміністрації Костянтин Бриль. У відповідь на звинувачення у незаконному збагаченні з боку членів антикорупційної комісії ОДА чиновник взяв та й розпустив цю структуру.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook очільник області стверджує, що підставою для припинення існування комісії стали суттєві недоліки у її роботі. Мовляв, були зафіксовані численні факти порушення посадовцями встановленої процедури ухвалення рішень. Зокрема, пан Бриль звинувачує їх у тому, що звернення до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, ГПУ та НАЗК стосовно нібито вчинених ним фінансових злочинів надсилались без затвердження більшістю.

Виникає питання: яким чином узагалі можуть функціонувати антикорупційні органи, якщо вони напряму залежать від тих, проти кого мають висувати звинувачення? А ще: чи стане вчинок губернатора Бриля прецедентом для знищення подібних структур в інших регіонах чи навіть на загальнодержавному рівні?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram