Меркель готова йти на вибори
Загрузка плеера...

Тимчасова виконувачка обов’язків канцлера Німеччини Ангела Меркель вважає повторні вибори до Бундестагу найкращим варіантом виходу із політичної кризи. Про це лідерка Християнсько-демократичного союзу заявила після зустрічі з федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Така позиція очільниці уряду стала певною несподіванкою. Експерти пророкували, що ХДС до останнього заперечуватиме необхідність проведення волевиявлення, оскільки практично не має шансів повторити хоча б вересневий результат. Втім, Меркель переконана, що так звана "коаліція меншості" з "зеленими" не є прийнятною, оскільки не гарантує ефективну роботу парламенту.

Вибори, вірогідно, укріплять позиції соціал-демократів на чолі з Мартіном Шульцом, а також "Альтернативи для Німеччини", що стала першою праворадикальною фракцією Бундестагу з часів падіння нацизму. На тлі цього четвертий строк правління Меркель ризикує так і не відбутися. Для України це досить тривожна перспектива. Відсутність сильного німецького уряду аж ніяк не сприятиме захисту інтересів нашої держави на європейській арені.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram