Люди в чорному зірвали форум нацменшин
Загрузка плеера...

У Києві зірвали "Форум національних меншин", на якому мали обговорити нещодавно прийнятий український закон про освіту. Форум мав відбутися в залі одного зі столичних готелів.

Люди, одягнені у чорний одяг, увірвалися до приміщення і заявили, що проведення заходу незаконне. Після цього непрохані гості вступили з організаторами у словесну перепалку. 

За словами очевидців, поліція не спрацювала оперативно. Стражі порядку прибули на місце інциденту вже після того, як люди в чорному зірвали форум.

Коли перепалка вщухла, поліція провела опитування присутніх, але протоколи про порушення складати відмовилась. Свою позицію аргументували це тим, що не знають, за якою статтею кваліфікувати порушення.

За словами організаторів заходу, на ньому начебто були присутні депутати від Європарламенту. Зокрема, болгарський соціаліст Румен Гечев. Раніше він заявив, що Венеційська комісія забракує новий український закон про освіту.

До речі, на сайті Європарламенту Гечева немає у переліку депутатів від Болгарії.

Нагадаємо, ще до проведення "Форуму національних меншин" український громадський діяч Йосиф Зісельс припускав, що заходом можуть скористатись для провокацій.

Як відомо, відповідно до нового освітнього закону, із 5 класу всі диципліни дітям національних меншин мають викладати українською мовою. Мови ж меншин вони вивчатимуть тільки як окрему дисципліну. Якщо мова нацменшин є однією із мов Євросоюзу, нею можна викладати одну чи декілка дисциплін.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram