Пашинський заявив, що не керував снайперами у 2014
Загрузка плеера...

Народний депутат Сергій Пашинський назвав фейком розслідування італійських журналістів про розстріли людей на Євромайдані. Італійський портал оприлюднив документальний фільм, у якому йдеться про причетність грузинських і литовських найманців до обстрілів у лютому 2014 року. Медійники взяли інтерв'ю у кількох осіб, які стверджують, що пов'язані із колишнім президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі.

Троє опитаних розповіли, що їх залучили ще у 2013 році. За словами цих людей, у лютому команда снайперів отримала наказ стріляти по "Беркуту", аби захистити протестувальників. Втім досить скоро найманцям дали іншу команду – стріляти уже по мітингувальниках. У документальному фільмі стверджують, що снайпери відмовились виконувати цей наказ. Народного депутата Сергія Пашинського згадали як одного з кураторів, що керував іноземними снайперами.

Пашинський заявив, що фільм зняли, щоб виправдати режим Януковича. Народний депутат запевнив, що він докладає зусиль, аби покарати справжній винуватців смертей на Майдані.

Відзначимо, у розслідуванні італійських журналістів було згадано також грузинського активіста і бійця АТО Мамуку Мамулашвілі. Мамулашвілі заявив, що вважає звинувачення на свою адресу провокацією.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram