Трамп оголосив КНДР державою-спонсором тероризму
Загрузка плеера...

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив Північну Корею державою-спонсором тероризму та анонсував додаткові санкції проти цієї каїни. Про це йдеться в офіційному повідомленні Білого Дому.

Трамп заявив, що оголошення КНДР державою-спонсором тероризму мало відбутися вже багато років тому.

Президент США зазначив, що таке визначення накладе подальші санкції та штрафи проти Північної Кореї та пов'язаних з нею осіб. А також буде підтримувати кампанію максимального тиску США, яка спрямована на ізоляцію "кривавого режиму".

За його словами, Міністерство фінансів США оголосить найближчим часом додаткові санкції найвищого рівня проти КНДР.

Трамп переконаний, що північнокорейський режим має припинити свою незаконну розробку ядерних та балістичних ракет і припинити підтримку міжнародного тероризму.

Водночас Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що нові американські санкції щодо КНДР будуть схожі на попередні, однак більше стосуватимуться суб'єктів і закриють деякі "лазівки". Практичний ефект запровадження нових санкцій може бути обмеженим.

Нагадаємо, нещодавно Дональд Трамп прямо і персонально застеріг лідера КНДР Кім Чен Ина від ескалації відносин зі США. Американський лідер закликав Північну Корею припинити недооцінювати Штати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram