Більшість вимог Майдану залишаються невиконаними
Загрузка плеера...

Головне, воно ж і єдине досягнення на четверту річницю Майдану – це євроінтеграційні здобутки. Такі результати щорічного експертного опитування з нагоди початку Революції Гідності представила директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

Ірина Бекешкіна, соціолог:

"Відновлення курсу на євроінтеграцію, підписання угоди про асоціацію з ЄС. Цього року ще було отримання безвізу. Оце, власне, єдине, чим відрізняються оці опитування від минулих. Уже другий рік можна було б і не проводити. Можна було б, власне, передрукувати в основному те, що вже було минулого року і це було б взагалі правильно і для цього".

Також експерти нагадали, чого з вимог Майдану Україні не вдалося досягти за всі ці роки.

Ірина Бекешкіна, соціолог:

"Власне, те ж саме, що і раніше. Системна боротьба з корупцією, ліквідація усіх корупційних схем – це ми теж четвертий рік пишемо серед того, що не вдалося. Що ще не вдалося: створення справедливого суду, дотримання прав людини та верховенства права, повне перезавантаження системи влади і якісне оновлення".

За словами соціолога, вірогідність нового Майдану в Україні, відповідно до експертного опитування, із кожним роком стає все меншою.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram