Шенгенська зона змінює правила в’їзду
Загрузка плеера...

Рада Європейського союзу ухвалила впровадження нової системи реєстрації в’їзду та виїзду на зовнішніх кордонах Шенгенської зони.

За допомогою нової системи EES можна буде збирати інформацію про громадян держав, які не є членами Євросоюзу. У базу вноситимуть ім’я, номер проїзного документу, відбитки пальців, зображення особи, дата й місце перетину кордону. На підставі відсутності одного чи кількох з цих параметрів людям можуть відмовити у в'їзді в Шенгенську зону.

EES водночас і посилить, і прискорить перевірку на кордонах, адже з цією електронною системою не потрібно буде штампувати паспорти.

Цитата "Сильний контроль наших зовнішніх кордонів має важливе значення для функціонування Шенгенської зони. Система в'їзду і виїзду сприятиме поліпшенню зовнішнього прикордонного контролю, кращій ідентифікації осіб, що порушили термін перебування, і посиленню боротьби з тероризмом", - наголосив Андрес Анвельт, міністр внутрішніх справ Естонії, яка зараз головує в Раді ЄС.

За попередньою інформацією, система працюватиме незалежно від того, чи потрібна подорожуючим віза, чи ні.

Тепер Раді ЄС та Європарламенту залишилося лише підписати прийняту постанову. Тоді вона буде оприлюднена в Офіційному журналі Євросоюзу та набуде чинності через 20 днів після публікації. Передбачається, що система запрацює в 2020 році.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram