ООН рекомендує покращити ситуацію з правами людини
Загрузка плеера...

Україна представила свою доповідь щодо дотримання прав людини на сесії Ради ООН у Женеві. Крім того, делегація з Києва презентувала Стратегію з прав людини до 2020 року та план її реалізації.

У Кабінеті Міністрів стверджують, що проект отримав позитивну оцінку. Втім, Організація Об'єднаних Націй надала Україні свої рекомендації для покращення ситуації. Київ отримав близько 200 зауважень, до аналізу ситуації долучились 100 країн-членів ООН. Радник з питань демократичного врядування заявив, що виконання рекомендацій передбачає співпрацю з медіа та громадськими активістами. Міжнародні партнери вважають, що для реалізації програми Україні знадобиться 4,5 роки.

Впродовж 10 днів країни-члени ООН можуть внести свої поправки до переліку рекомендацій. Україна має розглянути їх і відповісти на них до березня наступного року.

Відзначимо, сьогодні Київ є лідером за кількістю скарг проти держави у Європейському суді з прав людини. 25% усіх звернень до ЄСПЛ пов'язані з порушеннями з боку України. Зараз у Страсбурзі розглядають близько 20 тисяч таких позовів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram