Управління держохорони не чіпало людей Саакашвілі
Загрузка плеера...

Начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей заперечує причетність своїх співробітників до затримання та депортації громадян Грузії і називає заяви Саакашвілі повною нісенітницею.

Про це чиновник написав на своїй сторінці у Facebook.

Очільник УДО заявив, що "депортація або екстрадиція злочинців, кримінальних авторитетів чи осіб, які становлять загрозу для національної безпеки України, не належить ні до меж компетенції Управління державної охорони України", ні до його безпосередніх повноважень.

Нагадаємо, що в неділю, 19 листопада, Саакашвілі у соціальній мережі написав, що начальник Управління держохорони командував перевезенням трьох зниклих грузинів із Києва до Одеси. Пізніше його пост нібито видалили.

Крім того, екс-президент Грузії заявив про побиття свого водія.

На це повідомлення відреагував журналіст Володимир Бойко, який зауважив, що тепер офіційно відомо про наявність у колишнього очільника Одеської ОДА особистого водія й, очевидно, автомобіля.

Крім того, Бойко зазначив, що, згідно з деклараціями Саакашвілі, дохід його сім’ї за 2015-2016 роки складав близько 6 тис на місяць. І на ці гроші він дивним чином орендував помешкання в Одесі за 18 тис грн, роз’їжджав по світу, утримував дружину та оплачував навчання сина у США.

За словами журналіста, наразі родина Саакашвілі нібито не отримує ніякого доходу, живе за гроші бабусі, але в екс-чиновника, є не тільки незадекларована квартира в Києві, але й ціла купа обслуги.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram