Нацполіція закупить нагрудні камери за завищеною ціною
Загрузка плеера...

Національна поліція заплатить за нагрудні камери вдвічі більше, ніж пропонує виробник обладнання. Згідно з інформацією у системі державних закупівель "Prozorro", 14 листопада за результатами тендеру було замовлено чотири з половиною тисячі нагрудних відеокамер по 5470 гривень кожна.

Виробник продає таке обладнання залежно від обсягу партії за ціною 2118-2515 грн без доставки. Тобто, у 2-2,5 рази дешевше ніж те, що планує сплатити Національна поліція.

Окрім нагрудних камер до 20-го грудня поліцейським мають також поставити 150 станцій підзарядки та копіювання даних по 64529 гривень.

Разом партія  нового обладнання для Національної поліції складається із 4700 одиниць техніки загальною вартістю 34 з половиною мільйони гривень. При цьому, на сайті зазначено, що очікувана вартість тендеру становила 41 мільйон. Тобто, від початку планувалося витратити коштів платників податків іще на 16% більше.

Нагадаємо, що відповідно до інформації у системі державних закупівель, 3 листопада Нацполіція замовила за завищеною майже вдвічі ціною партію з чотирьох тисяч планшетів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram