Вандали знову "забетонували" Вічний вогонь
Загрузка плеера...

У Києві зловмисники повторили акт вандалізму у Парку Слави. Правопорушники знову залили Вічний вогонь біля пам’ятника Невідомому Солдату цементною сумішшю, в цей раз встановивши на ньому хрест. Наслідки злочину були виявлені жителями Печерського району столиці у понеділок близько сьомої години ранку.

На місце інциденту за викликом прибули поліціянти, спеціалісти з газового устаткування та кінологи. Поки йде відновлення вогню, слідчі шукають сліди вандалів. Їм інкримінують наругу над могилами, за що Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Зазначимо, що в інтернеті з’явився ролик, на якому зафіксовано момент вчинення першого злочину 7 листопада. Авторами відео є самі правопорушники. Вони називають себе патріотами, вимагають захоронення військових за християнським звичаєм, а свій вчинок мотивують тим, що Вічний вогонь, мовляв, є "пекельним символом сталінського режиму". Поліція поки не дала коментарів щодо долучення цього запису до справи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram