"Фартовий" повертається
Загрузка плеера...

Олег Володимирович Блохін був і залишається єдиним тренером, що вивів збірну України до фінальної частини чемпіонату світу. Тоді, у 2006 році, його називали "фартовим" і пророкували тривале перебування на чолі національної команди. Проте співпраця володаря "Золотого м’яча" з ФФУ закінчилася вже після наступного провального відбору на Євро-2008. А "друге пришестя" у 2011-ому, так само як і робота в київському "Динамо" не принесли очікуваних результатів. Три роки Блохін провів поза футболом. Проте зараз він готовий повернутися.

Таку заяву Олег Володимирович зробив в ефірі одного з вітчизняних телеканалів. Що цікаво, про збірну мова цього разу не йде. Тренерську кар’єру Блохін готовий відновити лише на клубному рівні. В Україні наставник згоден розглянути пропозиції двох клубів – рідного "Динамо" та, як не дивно, донецького "Шахтаря". За словами легенди "біло-синіх", тільки у цих командах керівництво ставить перед тренерським штабом реальні чіткі завдання. Втім, Блохін охоче спробував би свої сили у закордонному чемпіонаті.

Зазначимо, що президент "Динамо" Ігор Суркіс раніше критикував Блохіна за невиправдані очікування вболівальників. Тож на тренерському містку киян навряд чи варто очікувати яких-небудь змін навіть після заяви "фартового".   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram