Головні події 19-20 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 19-го до ранку 20 листопада 2017 року:

Генпрокуратура втратила повноваження

Відсьогодні Генеральна прокуратура не має права розслідувати злочини, вчинені вищими посадовцями, суддями та правоохоронцями. Слідство у цих справах вестиме Державне бюро розслідувань, яке очолив Роман Труба.    

Помер антикаталонський прокурор

Під час поїздки до Аргентини раптово помер 66-річний генеральний прокурор Іспанії Хосе Мануель Маза. Саме він закликав судити каталонських лідерів після оголошення незалежності та кваліфікував їх дії як кримінальний злочин.  

Німеччина на порозі кризи

Вільна демократична партія Німеччини вийшла з коаліційних переговорів з Християнсько-демократичних союзом. Таким чином, більшість у новому скликанні Бундестагу не сформована. Можуть бути призначені нові вибори.   

Нову Каледонію евакуюють

Землетрус магнітудою 7,3 бала у Тихому океані викликав цунамі, яке може вдарити по берегах Нової Каледонії та Вануату. У заморському володінні Франції оголошена евакуація. Мешканцям прибережних районів рекомендовано виїхати вглиб острова.  

У Кишиневі провалився референдум

Референдум щодо відставки мера Кишинева Доріна Кіртоаке визнаний недійсним через низьку явку. На дільниці для голосування прийшли лише 17,5% жителів молдовської столиці. Переважна більшість з них підтримала звільнення градоначальника.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram