Ердоган не довіряє НАТО
Загрузка плеера...

Стосунки Туреччини і НАТО погіршуються. Реджеп Ердоган заявив, що сумнівається у партнерах з Північноатлантичного альянсу.

Причиною цього стало те, що НАТО вивело з Туреччини свої зенітно-ракетні установки. Таким чином, на думку Ердогана, партнери дали зрозуміти, що не допомагатимуть країні у разі військової загрози із Сирії. Президент Туреччини вважає, що його країні можуть загрожувати курдські військові формування. Ердоган заявив, що турецькі військові звільнять від курдських терористів Сирію і Ірак.

Відзначимо, перед цим президент Туреччини Реджеп Ердоган відкликав своїх військових зі спільних навчань, які у Норвегії проводить Північноатлантичний альянс. Причиною для цього стало те, що фото турецького лідера опинилось на стенді у списку умовних ворогів.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг двічі вибачився перед Ердоганом і пояснив, що альянс не причетний до інциденту, адже за підготовку до маневрів відповідав підрядник. Столтенберг зазначив, що Туреччина залишається важливим партнером для організації.

Втім, Ердогана таке пояснення не задовольнило. Турецький президент заявив, що не може пробачити таку поведінку партнерів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram