Мітинг у зеленій зоні завершився бійкою з поліцією
Загрузка плеера...

В Одесі мітинг проти забудовника завершився масштабними сутичками.

У суботу близько 200 осіб зібрались у міському саду у центрі міста. Люди прийшли до літнього театру, вимагаючи зупинити будівництво у зеленій зоні. Активісти заявили, що територію незаконно вивели із власності міста. Люди вимагали повернути землю громаді і заборонити будувати тут багатоповерхівку.

З протестувальниками зустрілись представники підприємства, яке зараз користується землею міського саду. У комерційній структурі відзначили, що взяли територію в оренду на 50 років, а укладений договір відповідає нормам закону. Крім того, орендар запевнив, що зеленій зоні нічого не загрожує, адже висотну споруду тут не будуватимуть. До того ж, у приватній компанії заявили, що ще навіть не завершили проект будівництва. ЗМІ припускають, що у міському саду можуть побудувати торговельний центр.

Заяви фірми-орендаря не заспокоїли людей. Між протестувальниками та поліцією розпочались сутички. Мітингарі використовували каміння, файери димові шашки та петарди. У ході зіткнень постраждали двадцять правоохоронців. Серед них – начальник обласного управління поліції. Силовики запевняють, що конфлікт спровокувала окрема група молодиків у балаклавах. Інцидент кваліфікували як хуліганство. У поліції повідомили, що проти учасників сутичок також відкрито кримінальне провадження за фактом погроз і насильства щодо працівників правоохоронних органів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram