Керівництво апарату ВР отримує 100 тисяч гривень щомісяця
Загрузка плеера...

100 тисяч гривень на місяць заробляють голова апарату та головний бухгалтер Верховної Ради України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила нардеп Олена Сотник, додавши, що думку парламенту вже не питають ні про що.

За словами депутата, ці зарплати мали бути погоджені під час затвердження відповідної постанови, згідно якої відбувається розподіл коштів платників податків. Але такий документ у залі не розглядали, оскільки ряд депутатів відмовився підтримувати постанову без проведення аудиту Апарату парламенту через підозру у зловживаннях. І такий аудит не проведено до цього часу. Отже, рівень заробітних плат керівництва апарату Верховної Ради став для парламентаріїв несподіванкою.

Нагадаємо, у проекті Державного бюджету на наступний рік уряд пропонує суттєво збільшити видатки на апарати органів влади. На Верховну Раду – понад 1,6 млрд грн. Із них 897 млн грн – на законотворчу діяльність і більше 711 млн грн – на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram