Причиною пожежі у "Вікторії" назвали забутий кип’ятильник
Загрузка плеера...

Пожежу, яка забрала життя трьох дітей у таборі "Вікторія", спричинив забутий кип’ятильник. Як повідомив радник голови головного управління з надзвичайних ситуацій в Одеській області Руслан Форостяк, про це йдеться у висновку експертів. Прилад знаходився у кімнаті, де мешкав один із вихователів.

На встановлення причин пожежі у дитячому таборі експерти попросили два місяці, акт викладений на 29-ти сторінках. Слідство триває надалі.

Жахлива пожежа, у якій загнули три дівчинки, іще двоє дітей дістали травми, сталася у одеському таборі у ніч на 16 вересня. На момент трагедії у закладі відпочивали 42 дитини.

Під варту було взято директора табору та старшу виховательку. 28 вересня обласний апеляційний суд звільнив її з СІЗО, задовольнивши клопотання двох народних депутатів про взяття на поруки.

3 жовтня було оголошено підозру у службовій недбалості віце-меру Одеси Зінаїді Цвінько. На думку слідства, вона знала про порушення правил пожежної безпеки у дитячому закладі відпочинку, але не вжила відповідних заходів. Фігурантом справи також є керівник райвідділу ДСНС, який, на думку слідчих, попри численні порушення, не намагався зупинити роботу табору.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram