Пашинський просунув свою людину в ДБР?
Загрузка плеера...

Новообраний голова Державного бюро розслідувань Роман Труба має зв'язок із депутатом від фракції "Народний фронт" Сергієм Пашинським. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Володимир Бойко. Він згадав, що Труба свого часу очолив Управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури завдяки куму Сергія Пашинського Ігорю Щербині.

Ігор Луценко, народний депутат України:

"Звісно, це кадри, які співпрацювали з Пашинським. Я думаю, що це є результатом домовленостей Пашинського з Президентом. Наскільки я знаю, певний період Пашинський дуже близько співпрацював із Президентом. Навіть більше, ніж з Яценюком.У будь-якому разі, та правляча коаліція, яка є в країні, вона продовжує керувати з незначним перерозподілом якихось там повноважень".

Нагадаємо, ДБР створюється для розслідувань кримінальних проваджень, у яких фігурують правоохоронці, судді, міністри та інші найвищі державні службовці.

Ігор Луценко, народний депутат України:

"Якщо буде інший склад парламенту, ми, безумовно, дійдемо і до реформи ДБР у тому числі. Оскільки такі люди з такими підходами там ризиковані, я б сказав".

Також повідомлялося, що у ДБР може бути призначена ще одна кандидатура від Пашинського. Начальником одного з департаментів може стати скандальновідомий екс-прокурор сил АТО Костянтин Кулик.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram