На громадські проекти у Києві виділять 150 млн
Загрузка плеера...

Столична влада планує виділити до затверджених 100 млн грн на проекти "Громадського бюджету-2018" додаткові 50 млн. Про це повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

Переможцями цьогорічних громадських ініціатив стали 93 проекти, із них – 51 малий на суму 20 млн грн та 42 великі – на 80 млн. До їх виконання будуть задіяні 22 головні розпорядники.

Зокрема, до трійки проектів-переможців міського рівня увійшли підземний музей на Поштовій площі, оновлення гематологічного відділення для тяжкохворих та облаштування пляжів у межах Русанівської Коси.

Також кияни підтримали ініціативи безкоштовного навчання англійської мови, Відкритого Простору неформальної освіти для молоді, велоперехоплюючих паркінгів поруч зі станціями метро, відновлення дитячого екомайданчика у Виноградарському лісі та інші.

Загалом проекти "Громадського бюджету-2018" підтримали понад 131 тисячі киян, майже утричі більше, ніж минулого року. На конкурс подали 809 проектів. До голосування після модерації допустили 564 громадські ініціативи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram