Директор ДБР виявився неблагонадійним
Загрузка плеера...

Роман Труба, якого конкурсна комісія обрала директором Державного бюро розслідувань, а також його перший заступник Ольга Варченко показали найгірші результати на проміжному відборі. Про це написав на своїй сторінці у Facebook екс-нардеп Єгор Фірсов.

Як відомо, всі учасники проходили численні етапи відбору на знання профільних галузей права, співбесіду з конкурсною комісією, тест на поліграфі, а також перевірку на спеціальній програмі, яка визначає благонадійність кандидата.

Фірсов оприлюднив світлини документів із результатами претендентів на посаду очільника або заступника директора Державного бюро розслідувань.

Колишній народний обранець зазначив, що Труба та Варченко показали чи не найгірші результати на проміжному відборі. Під час перевірки на благонадійність тест показав, що вони ненадійні особи з супервисокими ризиками.

Відтак, стверджує політик, "за ідеєю, вони не повинні бути навіть допущені до конкурсу". На думку екс-нардепа, уся ця процедура з відбору кандидатів проходила лише за одним принципом – лояльності до влади.

Державне бюро розслідувань мало б стати найважливішим слідчим органом в Україні. Проте, за словами Фірсова, "ми знову стали свідками великого розводу", і "наразі формується черговий силовий орган абсолютно підконтрольний владі".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram