Огляд топ-подій тижня від NewsNetwork: з 13 по 17 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підготував черговий випуск "Top Tidings Of The Week"! Це огляд топ-подій тижня, які відбувалися у політичному, економічному, культурному житті України та всього світу.

Вашій увазі огляд подій за період з 13 по 17 листопада 2017 року:

У Раді згадали про Держбюджет-2018

Депутати Верховної Ради ухвалили державний бюджет у першому читанні. Зробити це вони мали ще до 20 жовтня. Головним пріоритетом названо питання нацбезпеки та оборони. Політсили, які не входять до коаліції, розкритикували проект бюджету.

Світовий банк хоче побачити реформи

Україну відвідав президент групи Світового банку Джим Йонг Кім. Він зустрівся з очільниками уряду і парламенту. Джим Йонг Кім зазначив, що про фінансування можна буде говорити після створення антикорупційного суду та реформи ринку землі.

В НБУ пропонують відновити державне регулювання цін

В НБУ вважають передчасним скасування держрегулювання цін на продукти харчування. Богдан Данилишин заявив про "інфляцію пропозиції". Данилишин вважає, що треба скоординувати діяльність НБУ, Кабміну та АМКУ, щоб уникнути цінового колапсу.

З’їзд "Батьківщини" зірвався за вказівкою гаранта

Тимошенко звинуватила Президента у зриві з'їзду партії "Батьківщина". Політикам відмовили у проведенні заходу в "Українському домі". Адміністрація заперечує втручання у їх роботу. Тут заявили, що просто не отримали попередньої оплати.

Зімбабвійський диктатор близький до відставки

Збройні сили Зімбабве взяли під варту президента Мугабе. Причиною стала відставка віце-президента Еммерсона Мнангагви. Диктатор прагне передати повноваження дружині. Міжнародні організації закликали до мирного врегулювання ситуації.

Силовики обіцяють подбати про права українців

У Кабміні прийняли стратегію розвитку МВС до 2020 року. У МВС обіцяють адаптувати нормативно-правові акти до стандартів ЄС. Відомство обіцяє запустити службу екстреної допомоги "112". В МВС обіцяють приділяти особливу увагу дотриманню прав людини.

ГПУ провела обшуки на Львівській залізниці

Керівників Львівської залізниці підозрюють у розтраті державних коштів. В офісах провели обшуки. Залізничникам повідомили про підозру у розтраті та веденні фіктивної підприємницької діяльності.

На НАЗК продовжують шукати компромат

ЗМІ оприлюднили документи, які підтверджують, що НАЗК дійсно уникало перевірки декларацій топ-посадовців. Також оприлюднили інформацію, що у НАЗК знищували докази протиправної діяльності. Агентство це заперечило.

Рада скасувала вихідний другого травня

Народні депутати зробили католицьке Різдво неробочім днем. За зміни до Трудового кодексу проголосували 238 депутатів. Спікер запропонував скасувати вихідний другого травня. Рада також перейменувала Велику вітчизняну війну у Другу світову.

Нацбанк хоче відмовитися від дрібних монет

Національний банк України підготував проект постанови, який розглядає можливість відмови від виготовлення дрібних монет. Регулятор планує припинити карбування монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок. До обговорення ініціативи запросили громадськість.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram