За "приватні кордони" затримали 20 осіб
Загрузка плеера...

У ході масштабної спецоперації на Закарпатті було затримано понад 20 осіб. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. У людей вилучили іноземні паспорти, наркотики та гроші. Спецоперацію проводили працівники прокуратури, Держприкордонслужби та Міністерства внутрішніх справ.

Правоохоронці виявили, що до організації так званого "приватного кордону" була причетна колишня чиновниця Держгеокадастру. Раніше жінка очолювала управління Держземагентства Берегівського району. Правоохоронці стверджують, що екс-чиновниця сприяла відчуженню прилеглих до кордону територій, хоча за законом ці землі мають перебувати у користуванні прикордонників. Відчужені ділянки використовували для переправлення контрабанди і наркотиків.

Жінку затримали та оголосили їй підозру у зловживанні владою та службовому підробленні. У прокуратурі вважають, що через дії чиновниці держава втратила 140 гектарів землі на кордоні. Відзначимо, Державна прикордонна служба збирається повернути відчужені території через суд. ДПСУ вже подала позови проти районного управління юстиції та проти головного управління Держгеокадастру.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram