Переговори про "Ямайку" зайшли в глухий кут
Загрузка плеера...

На початку цього місяця канцлер Німеччини Ангела Меркель запевняла, що коаліційні переговори між очолюваним нею Християнсько-демократичним союзом, "зеленими" та "вільними демократами" мають завершитися 16 листопада. Проте очікуваного підписання угоди, яку у ЗМІ прозвали "Ямайкою", так і не сталося. Більш того – у четвер за 15-годинний раунд дискусій політичні сили не просунулися у пошуках консенсусу ні на крок.

Раніше ЗМІ повідомляли про згоду потенційних партнерів ХДС піти на поступки найбільшій фракції, зокрема щодо соціальної політики та заходів збереження довкілля. Проте питання возз’єднання сімей біженців та закриття вугільних електростанцій досі залишаються спірними. До того ж, партії мають різні погляди на пенсійну реформу, охорону здоров’я, ринок праці, зміни у сфері освіти та оподаткування.

Зазначимо, що деякі експерти пророкували повторення у Німеччині голландського сценарію. У Нідерландах переговори про формування більшості у новому скликанні парламенту тривали понад 200 днів. Лише після їх завершення був офіційно затверджений склад уряду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram