У Києві націоналісти блокували будмайданчик
Загрузка плеера...

У четвер, 16 листопада націоналісти заблокували будівельні роботи на місці Сінного ринку в Києві. Активісти виступили з вимогою переглянути документи та скасувати дозволи на будівництво 22-поверхового будинку.

На їхню думку, новобудова не відповідає вимогам чинного законодавства для будівництва в історичному центрі міста. Тому треба зменшити кількість поверхів будинку.

Націоналісти мають намір блокувати будівництво, поки роботи не будуть повністю відповідати не лише нормам містобудування, а й вимогам громадськості.

Нагадаємо, 15 листопада мер Києва Віталій Кличко заявив, що паркан демонтують у п’ятницю, 17-го, що дасть можливість зупинити будівництво. За словами Кличка, столична влада зверталася до Державної архітектурно-будівельної інспекції щодо висотності будівлі, однак чіткої відповіді досі не отримала.

Як відомо, на місці Сінного ринку планують звести 14 будинків площею від 6 до 22 поверхів. Навколо цієї земельної ділянки розташовані 9 пам'яток місцевого значення і 28 об'єктів культурної спадщини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram