Депутат Дубневич заперечив обшуки "у себе"
Загрузка плеера...

Голова комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич не підтвердив інформацію, яку опублікував міністр інфраструктури Володимир Омелян щодо 50-ти обшуків на "Укрзалізниці".

У відповідь політик на своїй сторінці у Facebook заявив, що жодного обшуку у нього та в його громадських приймальнях не відбувалось і не відбувається. За словами Дубневича, всі його помічники працюють у звичному режимі.

Коментар урядовця з приводу обшуків народний обранець назвав безпідставними звинуваченнями та маніпуляцією фактами. Він також нагадав, що раніше Омеляна вже змушували через суд спростовувати свої заяви. Крім того, політик написав у соцмережі, що "звернувся із офіційними запитами до генерального прокурора Юрія Луценка та Голови Нацполіції Сергія Князєва, аби розставити всі крапки над "і".

Водночас на сайті Генпрокуратури опублікована інформація про проведення майже 50-ти обшуків у рамках кримінального провадження щодо зловживань в особливо великих розмірах, а також змові з метою корупційних доходів на підприємствах "Укрзалізниці". Хоча це повідомлення з'явилося значно пізніше аніж пост Омеляна у Facebook.

Як повідомила прес-служба ГПУ, санкціоновані судом слідчі дії тривають у службових приміщеннях одного із департаментів "Укрзалізниці", його філії та за місцем проживання службовців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram