Росія втручалася у Brexit
Загрузка плеера...

Сполучене Королівство розслідуватиме втручання Російської Федерації у проведення референдуму щодо виходу країни зі складу Європейського союзу.

Звинувачення ґрунтуються на даних дослідження, проведеного спільно Каліфорнійським університетом в Берклі та британським Університетом Свонсі. Спеціалісти цих закладів виявили сліди десятків тисяч акаунтів у соціальних мережах, які у 2016 році розповсюджували агітаційну інформацію. Зокрема, у Twitter було знайдено понад 45 тисяч публікацій із закликом висловитися проти членства у ЄС. На наступний день після Брекзит-референдуму більшість облікових записів припинили своє існування. Зареєстровані вони були на території Росії.

Група британських парламентарів на чолі з Даміаном Коллінзом назвала діяльність Кремля загрозою демократії та закликала уряд Терези Мей не дозволити країні-агресору підірвати довіру суспільства до політичних інститутів. Нагадаємо, що раніше західні спецслужби отримали достовірну інформацію щодо спроб Росії спотворити результати волевиявлень щонайменше у 18 країнах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram