"Бориспіль" збільшив прибуток, відлякуючи лоукости
Загрузка плеера...

Прес-служба міжнародного аеропорту "Бориспіль" прозвітувала про значне зростання доходів державного підприємства. Із січня по вересень головні повітряні ворота столиці отримали чистий прибуток у розмірі 1 мільярду 630 мільйонів гривень. Це майже на 60 відсотків більше, аніж за аналогічний період минулого року.

Генеральний директор летовища Павло Рябікін хизується тим, що "Бориспіль" став одним з найбільших донорів бюджету України. На переконання посадовця, цього вдалося домогтися за рахунок "конструктивної роботи з авіакомпаніями" та "ефективної моделі розвитку". При цьому Рябікін наголошує: якщо аеропорт буде рухатися в бік зниження зборів, як того хоче Міністерство інфраструктури, то це неминуче призведе до скорочення відрахувань до казни.

У цьому й полягає інший бік медалі: великий прибуток "Бориспіль" отримав не так за рахунок збільшення пасажиропотоку, як через накручування тарифів для авіакомпаній і відлякування лоукостів. Як наслідок, пасажири не мають змоги купувати дешеві квитки, а компанії, що вже є на ринку, змушені впроваджувати нові платні послуги та підвищувати ціни.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram