НАЗК вважає, що головного УДОшника перевіряти зарано
Загрузка плеера...

У Центрі протидії корупції заявили, що один із високопосадовців уникнув перевірки з боку Національного агентства з питань запобігання корупції. Йдеться про Валерія Гелетея, начальника управління держохорони.

Активісти спробували ініціювати перевірку декларації держслужбовця, надіславши відповідний запит до НАЗК. Причиною для цього стало журналістське розслідування. Медійники з'ясували, що родина високопосадовця користується елітним авто, яке не внесено до декларації Гелетея. Крім того, співробітники Держохорони обслуговували гостей під час святкування ювілею головного УДОшника.

Втім, НАЗК відмовило у задоволенні клопотання щодо перевірки. У Центрі протидії корупції оприлюднили відповідь, яку отримали від Національного агентства. У листі за підписом голови НАЗК Наталі Корчак зазначено, що відомство не бачить підстав для початку перевірки. Крім того, у Національному агентстві вважають, що зараз зарано братися за Гелетея. У відомстві пояснили, що журналісти зафіксували порушення у серпні цього року, а декларацію за 2017 рік посадовець ще не заповнив. Таким чином, якщо у НАЗК і розпочнуть перевірку голови УДО, то не раніше 2018 року.

У декларації Гелетея зазначено, що його родина володіє чотирма земельними ділянками, трьома будинками та трьома автомобілями. Очільник УДО зберігає на банківських рахунках 385 тис. дол.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram