В НАЗК назвали найбільш "підозрілих" чиновників
Загрузка плеера...

В Національному агентстві з питань запобігання корупції розповіли, які чиновники викликають найбільше підозр. Тут відзначили, що більшість перевірок починають за інформацією третіх осіб про можливі порушення. Здебільшого йдеться про декларування недостовірних даних.

Зараз у НАЗК склали своєрідний рейтинг посад. В Нацагентстві підрахували, на які категорії чиновників найчастіше скаржаться.

Першість належить посадовцям органів місцевого самоврядування. Щодо цих посадовців розпочали 73 перевірки. На народних депутатів і на суддів скаржаться трохи менше. Ці категорії йдуть пліч-о-пліч. У НАЗК відзвітували про 47 перевірок нардепів і 45 перевірок суддів.

П'ятірку лідерів замикають поліцейські та працівники Державної фіскальної служби. Через заяви про порушення Національне агентство з питань запобігання корупції взялося за 38 декларацій правоохоронців та за 26 декларацій податківців.

Далі у топ-10 розташувались працівники відомств і міністерств, комунальники, співробітники Збройних сил та керівники вищих навчальних закладів.

Відзначимо, що за цей рік Нацагентство перевірило лише 91 декларацію. Ще 456 матеріалів перебувають у роботі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram