Миколаївська міськрада диміла через екс-мера
Загрузка плеера...

Під час сесії Миколаївської міської ради сталася бійка між прихильниками колишнього мера міста Олександра Сенкевича та правоохоронцями.

Як повідомили місцеві ЗМІ, соратники екс-очільника міста прийшли до мерії до секретаря міськради Тетяни Казакової із проханням повернути Сенченку його повноваження. Пропозицію одразу поставили на голосування. Місцеві депутати двічі не підтримали її, після чого близько 30 активістів оточили Казакову та почали кидати в зал дріб’язок номіналом у 5 копійок із вигуками: "Це вам за 5 жовтня".

До залу прибув наряд поліції. Правоохоронці заявили, що будівлю заміновано, тому всі мають негайно покинути приміщення. Після слів патрульних Казакова одразу звинуватила Сенкевича в тому, що це він "замінував" раду.

Після слів секретаря активісти запалили в залі димові шашки. Правоохоронцям вдалося виштовхати порушників порядку із приміщення.

Нагадаємо, 5 жовтня міськрада Миколаєва на позачерговій сесії ухвалила рішення про дострокове припинення повноважень мера Олександра Сенкевича, оскільки визнала його роботу незадовільною. Після цього Сенкевич звернувся до суду, аби оскаржити свою відставку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram