Посли G7 закликали Раду оновити цьогоріч склад ЦВК
Загрузка плеера...

Посли країн Великої сімки закликали українську владу оновити у 2017 році склад Центральної виборчої комісії. Вони наголосили, що необхідно призначити членів ЦВК на всі ті 13 посад у складі ЦВК, термін перебування на яких вичерпано.

Відповідну заяву послів було оприлюднено на сайті посольства Італії в Києві.

У заяві також вітається ухвалення парламентом в першому читанні проекту Виборчого кодексу. Закордонні дипломати зазначили, що вже настав час для проведення виборчої реформи в Україні, щоб забезпечити щонайменше рік для її впровадження перед виборами 2019 року.

Нагадаємо, наразі Голова ЦВК Михайло Охендовський перебуває під слідством. 13 грудня минулого року детективи НАБУ повідомили йому про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень. Йдеться про "чорну бухгалтерію Партії регіонів".

Нещодавно детективи НАБУ знову оголосили про те, що зібрали достатньо доказів у справі Охендовського для складання обвинувального акту.

Окремі експерти вважають, що наразі сама ЦВК є політично-заангажованим органом. Тому необхідно до виборів вкрай необхідно оновити її склад.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram