На Закарпатті обшукують "приватний кордон"
Загрузка плеера...

На Закарпатті силовики провели масштабну спецоперацію з використанням авіації та спецтехніки. У Державній прикордонній службі пояснили, що ці дії спрямовані проти організаторів контрабанди і незаконної міграції.

ЗМІ стверджують, що правоохоронці шукають організаторів так званого "приватного кордону". Йдеться про приватні земельні ділянки, розташовані вздовж кордону з Угорщиною. Це переважно територія Берегівського району. Формально ці землі призначені для сільського господарства, проте ділянки кордону використовують для контрабанди. На думку правоохоронців, до цієї схеми причетні місцеві посадовці і працівники прокуратури.

За повідомленнями місцевих медіа, у Мукачеві схопили одного із зловмисників, причетного до оборудок. У затриманого Атілли Горвата провели обшуки і знайшли наркотики.

Прикордонники повідомили, що у ході спецоперації провели більше сотні обшуків у приватних будинках. У фігурантів справи вилучили наркотики і валюту. Окрім прикордонників, до операції долучились працівники прокуратури та Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомляв, що прикордонники не мають доступу до ділянки кордону у 150 кілометрів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram