Ган попередив, що Європі уривається терпець
Загрузка плеера...

Єврокомісар Йоганнес Ган знову розкритикував темпи боротьби з корупцією в Україні. Європейський політик заявив, що влада повинна пильніше стежити за цим аспектом, адже у міжнародної спільноти вже вичерпується терпіння.

Ган назвав фактичні результати боротьби з корупцією досить скромними". Єврокомісар вважає, що українські політики повинні не лише створювати антикорупційні інституції, а й приділяти увагу тому, як працюють ці органи.

Крім того, європейський політик нарікнув на те, що Київ досі не вирішив питання про заповнення е-декларацій представниками антикорупційних громадських організацій. Йоганнес Ган нагадав, що у ЄС обговорювали цю тему ще влітку, проте результатів досі не дочекались.

Раніше Йоганнес Ган стверджував, що українським політикам слід зосередитись не на залученні іноземних коштів, а на правильному розподіленні ресурсів. Під час розгляду у Єврокомісії так званого "плану Маршалла" для України політик зазначив, що через низький рівень довіри до держави кошти треба виділяти після того. як в Україні відбудуться позитивні зміни.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram