Силовики трясуть "Укрзалізницю" через корупцію
Загрузка плеера...

Правоохоронці провели одночасно п'ять десятків обшуків у шести регіонах України. Це пов'язано зі справою про зловживання в особливо великих розмірах, а також змову з метою корупційних доходів на підприємствах "Укрзалізниці".

Про це написав на своїй сторінці у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян. Урядовець також повідомив, що серед підозрюваних фігурують народні депутати, їхнє оточення та екс-очільник публічного акціонерного товариства. Проте, чи запроторять за ґрати бодай когось із недоторканних, високопосадовців, колишніх та нинішніх чиновників "Укрзалізниці", враховуючи практику попередніх подібних спецоперацій правоохоронців, наразі спрогнозувати важко.

У держпідприємстві на масові обшуки та звинувачення на свою адресу відреагували обуренням, назвавши такі дії правоохоронців шантажем і лобізмом. Натомість у публічному акціонерному товаристві бідкаються, що інфраструктуру "Укрзалізниці" ледь не щодня пошкоджують і псують, що завдає мільйонних збитків. Саме тому підприємство планує ініціювати посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за такі дії з боку сторонніх осіб.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram