Міністр екології назвав Екоінспекцію корупціонерами
Загрузка плеера...

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак попросив Кабінет Міністрів ліквідувати Державну екологічну інспекцію та назвав роботу відомства "тотальною корумпованістю". Про це він сказав в інтерв’ю одному з українських видань.

На думку чиновника, вилікувати від корупції Державну екологічну інспекцію зараз просто неможливо. Тому він подав у Кабмін пропозицію створити нову природоохоронну службу.

Варто зазначити, що цьогоріч у травні уряд ухвалив план реформування системи державного нагляду у сфері навколишнього середовища. Відповідно до цього плану реформа має три етапи. Перший етап – це заміна однієї служби на іншу. Другий – оновлення законодавчої бази. І на третьому етапі мають ввести нову систему моніторингу стану довкілля, європейських екологічних стандартів та норм під час здійснення природоохоронного нагляду.

Семерак стверджує, що потрібно прибрати дублювання функцій різними організаціями, адже це створює проблеми й не сприяє ефективній роботі. План також передбачає створення десяти міжрегіональних територіальних органів служби, у складі яких буде 27 спеціальних обласних інспекцій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram