НАБУ показало корупційну схему Міноборони
Загрузка плеера...

Детективи Національного антикорупційного бюро України разом із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою показали, як відбувалося розкрадання бюджетних коштів при закупівлі палива для Міністерства оборони.

Корупційну схему, яка демонструє злочинний механізм, оприлюднили на офіційному сайті НАБУ.

Зокрема, слідство з'ясувало, що на початку 2016 року комітет із конкурсних торгів Міноборони оголосив тендер на закупівлю палива. Обравши економічно вигідного учасника, із ним підписали 14 договорів про постачання понад 80 тис. т палива на загальну суму понад мільярд гривень.

Після поставки близько 1/20 від обумовленого обсягу заступник міністра оборони і директор департаменту з держзакупівель підписали з переможцем торгів додаткові угоди, у яких вартість палива зросла в середньому на 16%.

Тільки після цього фірма-переможець почала постачати паливо. У результаті на користь замовника незаконно були перераховані бюджетні кошти на загальну суму понад 149 млн грн.

Нагадаємо, раніше компанія "Трейд Коммодіті", яку НАБУ звинувачує в участі у корупційній схемі Міноборони, офіційно звернулася до Кабінету Міністрів України та до Міністерства економічного розвитку і торгівлі з вимогою чітко прописати в законодавстві процедуру підвищення цін на ринку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram