Міністр декларує сотні тисяч відсотків за вкладами
Загрузка плеера...

Міністр енергетики та промисловості України Ігор Насалик знову вніс зміни у свою декларацію через нові фінансові надходження. Він вказав, що отримав понад 120 тисяч гривень відсотків за вкладом в "Ощадбанку".

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Колишній міський голова Калуша вже кілька місяців поспіль декларує отримання значних сум відсотків за вкладами. Так, протягом вересня на рахунок Насалика "капнуло" майже 300 тисяч гривень, у середині жовтня – ще 111 тисяч. Крім того, у період із квітня по серпень 2017 року екс-нардеп задекларував надходження процентів у сумі близько 450 тис грн.

Деякі ЗМІ вважають, що високопосадовець розмістив великі депозити вже цього року, адже, відповідно до його декларації за 2016 рік, він мав лише один депозит в одному банку на суму близько 6 тис доларів.

Водночас міністр у своїй декларації вказував наявність готівкою 890 тис дол, 240 тис євро та 4,7 млн гривень.

Нагадаємо, раніше журналісти, посилаючись на власні джерела, з’ясували, що член Кабміну не задекларував понад 3 млн. доларів та сховав в офшорі сімейний бізнес. Громадські організації вимагали у Національного антикорупційного бюро України притягти найбагатшого серед міністрів до кримінальної відповідальності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram