На НАЗК продовжують шукати компромат
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції справді уникало перевірки декларацій топ-посадовців держави.

Про це написали журналісти "Української правди", посилаючись на документ, який потрапив у розпорядження видання. Мова йде про довідку з результатами перевірки стану організації роботи в департаменті фінансового контролю та моніторингу способу життя. Виписка начебто вказує на факти порушення агентством процедури перевірки декларацій.

Так, у лютому-травні 2017 року у НАЗК було призначено повні перевірки декларацій низки високопосадовців.

У довідці ж нібито є інформація, що відповідальні за перевірки усіх цих документів не направили жодного запиту про отримання необхідних відомостей ні до реєстрів, ні до баз даних, ні до будь-яких інстанцій.

Це підтвердила і завідувач Сектора внутрішнього аудиту НАЗК Оксана Дивнич. Зокрема, вона наголосила, що деякі прізвища взагалі не фігурували у перевірках агентства.

Нагадаємо, раніше одне із українських ЗМІ, посилаючись на власне джерело, повідомило, що у НАЗК почали знищувати документи, які можуть бути доказами протиправної діяльності співробітників. Однак в агентстві спростували цю інформацію, заявивши, що в електронній системі документообігу це просто неможливо зробити.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram