День працівників радіо, телебачення та зв’язку, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Журналісти з різних областей України привітали працівників радію, телебачення та зв’язку з професійним святом.

Володимир Кацман, заслужений журналіст України, м. Київ:

"В своей жизни каждый журналист должен испытать себя на любом рабочем месте. Это как вот автолюбитель должен объездить каждый автомобиль. Я был и радийщиком, и телевизионщиком, и газетчиком… Поэтому хочу передать нашим друзьям журналистам, и телевизионщикам, и радийщикам, что у нас самая интересная профессия в мире. Я за востребованность, я за профессиональный успех, я за журналистскую удачу, я за высокие гонорары, за то, чтобы работа журналиста была безопасной, я за то, чтобы несли обществу правду, открывали глаза. Я за то, чтобы мы выполняли свою профессию так, как нужно: профессионально, с огоньком в глазах, с каким-то задором и за то, что бы такие праздники были у нас каждый день. Для нас работа – праздник, друзья".  

Наталя Стеблина, координатор Одеської експертної групи інституту демократії ім. Пилипа Орлика, м. Одеса:

"Журналістика – це одна із найблагородніших професій і справді без журналістів ми б не могли говорити про демократію, про якийсь розвиток, про реформи. Тому я хочу привітати всіх працівників медіа, які роблять свою справу, дуже непросту. Які готові писати прямі репортажі і вдень, і вночі. Хочу побажати їм наснаги, творчих успіхів, і, звичайно, всім нам миру і якісної преси".

Анатолій Марущак, заслужений журналіст України м. Херсон:

"Хай цей день нас об’єднує, щоб ми разом робили добро для людей, що ми намагаємось робити і зараз. Для старшого покоління хочу побажати здоров’я, для тих, хто тільки торує цей широкий шлях. Пам’ятайте своїх вчителів, старших друзів. А для наших глядачів, радіослухачів, хочу сказати, що все більше і більше можна довіряти людині з мікрофоном. А тим, хто у нас такий поважний, депутати народні, хочу також побажати, щоб вони говорили правду і тільки правду. Є таке народне прислів’я, що совість – це найголовніше, і як не мудруй, а совість не перемудруйте. Тож давайте жити по совісті".

Валентина Рабцун, заслужений журналіст України м. Черкаси:

"Я хочу побажати нам всім оптимізму, тому що новин у нашому суспільстві вистачає, а якщо це будуть оптимістичні новини, я думаю, що всі ми будемо лише вітати цей процес. Я хочу побажати всім гідної винагороди за нашу нелегку і відповідальну працю. І, звичайно, міцного здоров’я всім родинам, всім колегам. І нехай все буде добре у наших колективах, у наших родинах і в нашій державі Україні"

Анна Почапська, керівник програм телеканалу Р1 м. Харків:

"Бажаю вам бути відданими своїй справі. Любіть свою професію! І нехай це буде взаємно! Ми з вами дуже щасливі, бо у нас із вами дуже цікава робота. Кожного дня ми створюємо щось нове, щось цікаве для нашого глядача".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram